SON DAKİKA
Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

28 Mayıs 2023 Pazar günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

28 Mayıs 2023 Pazar günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Sabit fikirli olduğunuz durumların sizi geriye attığını bilmelisiniz. Bunları esnetmediğiniz zamanlarda neler yaşadığınızı, neler kaybettiğinizi düşünerek hareket etmenizde fayda var. özellikle duygusal konulardaki tutumlarınızın ilişkilerinize olan etkisini bilerek ilerlediğinizde daha mutlu olma şansı bulabilirsiniz.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kendi istekleriniz ve rahatınız, ev/aile ortamınızla çelişebilir. İki durumdan da vazgeçme ihtimaliniz olmadığına göre bir denge kurmayı öğrenmelisiniz. çabanızı bunu kurmak üzerine kullandığınızda karşılık bulma şansınız daha yüksek olacaktır.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sosyal alanlardan bazı geri dönüşler alabilirsiniz. İstediğiniz gibi olmayan karşılıklar karşısında sinirlenmek ya da keskin tepkiler vermek sorunu daha da büyütebilir. Duyduklarınızı göz ardı etmeden bunların neden kaynaklandığını bulmalı, yanıtlarını buna göre vermelisiniz.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Birine değer vermek, değer gördüğünüzde büyüyebilen bir durum olabilir. Bunun tek taraflı olduğu anlarda oturup düşünmeniz gereken konulardan kaçmamalısınız. Hayatınızda olan insanların hayatında nerede durduğunuzu bilerek ilişki kurmak, maddi ve manevi destek olmak sizi yıpratmayacaktır.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Kendi kendinize zorlaştırdığınız bir şeyler olduğunda bunu kabul etmelisiniz. Başkalarına fatura kesmek, savunma mekanizmaları geliştirmek yerine anlamayı tercih edin. Kurduğunuz ilişkiler, bulunduğunuz ortamlar bu konuda bir tesadüf olmayacaktır.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Kendinizi iyileştirmek bazen başkalarıyla mümkün olabilir. Bu birine sığınmak değil, birinin sığınabileceği bir insan olmakla da mümkündür. Bugün başkalarının size güvenebilmesi, gelebilmesi ve sizinle paylaşımda bulunması için üzerinize düşen payın, değişmesi gereken noktalarına odaklanabilirsiniz.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Arkadaş ortamında alacağınız bazı geri dönüşleri nasıl değerlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. İşinizi, duruşunuzu yenilemeniz için yaşayacağınız kırılma noktalarının farkında olduğunuzda bu durum hem sizin için hem de ilişkileriniz için daha yapıcı olacaktır. Maddi durumunuzu korumak için bunun gerekli olduğunu unutmayın.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

İş dünyasının acımasız taraflarına ağırlık verilen ortamlar size hiçbir şey katmayacaktır. Zorlukları kolaylaştıran olmayı tercih etmelisiniz. Duyduğunuz, söylediğiniz, elde ettiğiniz her bilgiyi bu çabayla birleştirmeye özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Hayatta her zaman bir şeyler yapmak isterken bunu geliştirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bazen eleştiriyle, kayıplarla söz konusu olabilir. Arka planda zorlamanız ve iyileştirmeniz gereken bir durum olduğunu unutmadığınızda her şeyin en üstün yararını elde edeceğiniz bir algı düzeyine erişebilirsiniz.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

ödemelerinizi yönetmek ve bu konuda zarara uğramamak adına parasal konularda uzman kişilerden destek almanız önemli olacaktır. Kendi bildiğinizin haricindeki durumlara açık olmalısınız. Bunu gizli bir egoya, yarışa dönüştürmemek sizin karşı tarafa ve olaylara vereceğiniz tepkilerle söz konusu haline gelebilir.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Aranızın iyi olmadığı insanlarla yapacağınız konuşmaların yönünü karşılıklı olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumun etkilerini birçok konuda yaşayacağınız için nasıl sonuçlanacağına dikkat etmelisiniz. Konuşmalarınız birbirinize nasıl yaklaşacağınız konusunda yeni fikirler edinmenize yardımcı olacaktır.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Hayatınızı planlamak için bu haftayı nasıl geçirdiğinize odaklanabilirsiniz. En iyiyi bulmak çabası hiçbir zaman boşa çıkmayacaktır ancak günün sonunda bunu nasıl sağladığınızda da önemli olacaktır. Haklı ve doğru bir sistem kurmak konusunda çevrenizden, çalışma ortaklarınızdan önemli geri dönüşler alabilirsiniz.


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Arşiv

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Haber Paneli
İstanbul / Türkiye
info@haberpaneli.com