SON DAKİKA
Anasayfa / Burç Yorumları

Astroloji - Burç Yorumları

23 Mayıs 2022 Pazartesi günü Astroloji burç yorumları. Astroloji sayfamızda günlük ve haftalık burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

23 Mayıs 2022 Pazartesi günü Astroloji burç yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Borçların, ödemelerin ya da alacak verecek konuları gibi ekonomik gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Bu hem kendiniz hem de çevreniz için söz konusu olabilir. Terfi etmek, maaşınızın artması ya da kredi çekmek gibi gündemler önünüze gelecek. Bu tutulma sonrası gelirleriniz artış gösterecek. Gerilmek yerine size sağlanan imkanların getirilerine odaklanın.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

İlişkinize dair kararlarınız için belirleyici bir gün olabilir. Bir bitiş ya da başlangıç için aceleci olmamalı, hem empatiyle hem de olabilecekleri düşünerek hareket etmelisiniz. Tedbirli olmak size istediğiniz sonucu getirecektir. İlişkilerde hareket etmek için gerçek nedenler buluyorsunuz.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugünü yeni hayatınızın ilk günü ilan edebilirsiniz. Hem sağlığınız hem de çalışma ortamınız için önemli kararlarınızı devreye koyuyorsunuz. Yapıcı bir tutum sergilemek emeklerinizin karşılığını almanızı sağlayacaktır.İş ortamınızdaki süpriz değişimlere hazır olun.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Partnerinize karşı tavırlarınızı değerlendiriyor ve yeni bir sayfa açıyorsunuz. Sizi mutlu eden insanlara ve ortamlara yönelmek adına adımlar atmalısınız. Bugün sadece sevginizi paylaşmak, sizi hafifletecektir.İş hayatınızı yeniden başlatıyorsunuz.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aile meclisinde önemli bir konuşma yapabilirsiniz. Bu konuşma kurmak istediğiniz yuva için ilk adım niteliğini taşıyabilir. Sakin ve makul tavırlar, size amacınızın mutluluk olduğunu hatırlatacaktır. Ne için mücadele verdiğinizi unutmayın.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Olumsuz fikirlerden ve kişilerden uzaklaşıyorsunuz. Bunun getirececeği bir tahammülsüzlük nedeniyle istemediğiniz sözler söyleyebilirsiniz. Yapmanız gereken, bugüne kadar neden sabrettiğinizi unutmamak olacaktır.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Parasal konularda kuracağınız stratejiyi uygulamaya koymak için ideal bir gündesiniz. İş planlarınız ve hedefleriniz öncelikli olacaktır. İyi bir gelir gider muhasebesi gereksiz harcamaların önüne geçebilir.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

İlişkileriniz ve aile hayatınızın üzerinizdeki baskısından sıyrılıyorsunuz. Radikal bir karar alırken bunun her şeyi yıkmaya değil, daha iyisini kurmaya yönelik olması sizin avantajınıza olabilir. Kendiniz için alışverişe çıkmak, yeni bir alan hazırlamak mental olarak iyi hissettirecektir.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

İçinizdeki huzursuzluğun sona erdiğini görebilirsiniz. Gündelik yaşantınızda daha esnek olmak için adım atıyorsunuz. Zorlandığınızı düşündüğünüzde, bunun üzerinde daha iyi bir strateji kurun. Kazançlı çıkmak için ideal bir gün içindesiniz.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Arkadaşlık kavramınız ve ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Maddi trafikler ve yaşanan iletişim sorunları sizi bir tutuma itebilir. Daha esnek ve daha kontrollü olmayı deneyimleyeceğiniz ilişkilere hazırlıklı olun.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

İyi bir kariyere engel olan içsel ve dışsal sorunları kökünden çözmek için adım atıyorsunuz. Sorumluluk almaktan çekinmeyin, yapacağınız her işin sizi geliştireceğini düşünerek hareket edin. üstlerinizle önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Seyahat planlarınız gündeme gelebilir. Yeni yerler görmek veya yeni bir yerde yaşamakla ilgili düşünceleriniz size bazı bitişler yaptırabilir. Sizi amacınızdan uzaklaştıran her şeyden kurtuluyorsunuz.???


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Arşiv

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Haber Paneli

İstanbul / Türkiye
info@haberpaneli.com