Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı'na giderek veryansın etti!

6.05.2022 13:58: | Son Güncelleme: 06.05.2022 13:59

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Zafer Partisi Genel Başkanı ümit özdağ için 'Soros çocuğu' ifadesini kullanmasıyla başlayan ve özdağ'nın sosyal medya üzerinden bugün İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğini söylemesiyle devam eden tartışma yaşanmıştı.

'İçişleri Bakanlığı'na tek başıma gideceğim' diyen Zafer Partisi Genel Başkan ümit özdağ, partililer ve vatandaşlara İçişleri Bakanlığı önüne gelmemelerini istedi.

özdağ'ın Bakanlığa gidişi meclis önünde engellendi. Zafer Partisi Genel Merkezi'nin önünde açıklama yapan özdağ, 'Biz Zafer Partisi olarak herhangi bir provokasyona, sokak eylemine izin vermeyeceğiz. Tepkimizi seçimlere, sandığa taşıyacağız' dedi.

'Dün Süleyman Soylu'nun yapmış olduğu açıklama bu operasyonunun işaret fişeğiydi, o fişeği söndürmeye gidiyoruz' diyen özdağ, 'Oraya Zafer partisi başkanı olarak değil, ümit özdağ olarak gidiyorum. Bu Süleyman Soylu ile aramda kişisel bir durum. Ya ettiği küfürün hesabını çıkacak kamuoyunda özür dileyererek verecek ya da bu iş devam edecek' diye konuştu.

'Bu görev bittiği zaman sen tutuklanacaksın, bunun sen de farkındasın' diyen özdağ, 'Sen Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük kriminalisin. Bu iş ikimizden biri ölene kadar devam edecek, ya sen özür dilersin milletin önünde ya da sonuna kadar bu iş devam eder. Süleyman Soylu'nun bir korkak olduğunu bütün Türkiye gördü' dedi.

https://youtu.be/c5lNDc6UG3Y

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
7 + 9 =Yalı Çapkını 38. Bölüm Fragmanı İzle

Yalı Çapkını 38. Bölüm Fragmanı İzle

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm Fragmanı İzle

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm Fragmanı İzle

Yalı Çapkını 37. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Yalı Çapkını 37. Bölüm 2. Fragmanı İzle

REKLAM
Kızılcık Şerbeti 2. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı

Gönül Dağı 104. Bölüm Fragmanı İzle

Gönül Dağı 104. Bölüm Fragmanı İzle

Ruhun Duymaz 7. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Ruhun Duymaz 7. Bölüm 2. Fragmanı İzle


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Arşiv

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Haber Paneli
İstanbul / Türkiye
info@haberpaneli.com