SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Herkes yerini bilsin!

Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Herkes yerini bilsin!

7.05.2022 09:48: | Son Güncelleme: 07.05.2022 09:51
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zafer Partisi Genel Başkanı ümit özdağ'ı eleştirerek, 'İçişleri Bakanımızın hedef alınması küstah bir tertiptir' dedi.

Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Herkes yerini bilsin!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, 'Toplum huzurunu zehirleme teşebbüsleri çok ciddi bir tehdittir' dedi.

Türk milletinin gelişmeleri kaygıyla takip ettiğini ifade eden Bahçeli, 'Nereye ve hangi çevrelere hizmetkarlık yaptıkları sır olmayan menfur zihniyetlerin siyasi kamuflaja bürünerek sokak üslubuna heveslenmeleri, bu vesileyle toplum huzurunu zehirleme teşebbüsleri çok ciddi bir tehdittir. Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır' dedi.

'Türkiye'nin terörle mücadeleyi yurt içinde ve yurt dışında kararlılıkla ve kahramanca icra ettiği bir dönemde milli güvenliğimizi müdafaa, milli bekamızı muhafaza eden kurum ve kuruluşların iğrenç polemiklerin içine çekilmesi alçak bir komplodur' diyen Bahçeli, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Hİç KİMSE TERBİYESİZLİK YAPMASIN!

'Türkiye'nin terör kamburundan kurtulması için insanüstü bir çaba sarfeden devlet ve siyaset adamlarımızı, tıpkı terör örgütlerinin ağzıyla hedef tahtasına koyanlar tarih huzurunda büyük bir vebalin altındadır. Hiç kimse terbiyesizlik yapmasın, herkes sınırını ve yerini bilsin. Başta İçişleri Bakanımız olmak üzere terörle mücadeleyi inançla, imanla ve iradeyle yürüten kim varsa milletimizin desteği sonuna kadar arkalarındadır. Bu saygın isimlere kim ya da kimler hakarete yeltenmişse hepsini birden şiddetle kınadığımız ve kınayacağımız tartışmasızdır. İçişleri Bakanımızın ismi Süleyman Soylu'dur. Bakanlık önünde pespaye görüntüler eşliğinde magandalık yapanlar, anarşist yöntemlere müracaat edenler ateşle oynayan provokatörlerdir. Türk milleti Soylu duruşu da bilmekte, lekeli ve gölgeli müfterileri de görmektedir. Biz herkesin ederini de, giderini de, ciğerini de iyi biliriz. Sudan sebeplerle, fuzuli polemiklerle, sipariş gayelerle Türk devletine cephe açıp terör örgütlerinin ümidi olanlara bu aziz vatanı heba ve heder ettirmeyiz'.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
5 + 4 =ANKET

Hangi takımı tutuyorsunuz?
 Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Herkes yerini bilsin!

Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Herkes yerini bilsin!

Bahçeli: Enflasyon canavarının başı ezilecek

Bahçeli: Enflasyon canavarının başı ezilecek

CHP'li Özcan: 'Zeytinlik mücadelemiz devam edecek'

CHP'li Özcan: 'Zeytinlik mücadelemiz devam edecek'

REKLAM
AK Parti Sözcüsü çelik'ten 'Pençe-Kilit' paylaşımı

AK Parti Sözcüsü çelik'ten 'Pençe-Kilit' paylaşımı


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Arşiv

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Haber Paneli

İstanbul / Türkiye
info@haberpaneli.com